792 874 363 [email protected]

CENNIK USŁUG NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Korepetycje oraz prywatne lekcje

korepetycje - ceny cennik - angielski matematyka

CENNIK USŁUG KOREPETYCJI / PRYWATNYCH LEKCJI – NA I SEMESTR SZKOLNY 2023/2024

Poniżej znajdziesz cennik pakietów za oferowane usługi korepetycji. Cena pakietów jest identyczna niezależnie od wybranego przedmiotu, różni się tylko w zależności od poziomu nauczania. Oferowane przedmioty:

Język Angielski, Matematyka, Język Polski, Fizyka, Chemia, Biologia + inne.

Szkoła Podstawowa (od 1 do 8 klasy)

Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie szkoły podstawowej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wybranego przedmiotu szkolnego szkoły podstawowej. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do egzaminu 8-klasisty

Szkoła Podstawowa (od 1 do 8 klasy)

Szkoła Średnia (średnio zaawansowany)

Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie podstawowym szkoły średniej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wybranego przedmiotu szkolnego szkoły średniej. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury podstawowej.

Szkoła Podstawowa (od 1 do 8 klasy)

Szkoła Średnia (zaawansowany)

Najbardziej doświadczeni fachowcy od korepetycji, specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie rozszerzonym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury rozszerzonej.

Szkoła Średnia (zaawansowany)

CENNIK SZKOLENIA JĘZYKOWEGO (J. ANGIELSKI)

Szkolenie Językowe różni się od korepetycji podejściem do nauczania. Podczas prywatnych lekcji skupiamy się głównie na praktycznym zrozumieniu języka w taki sposób, aby uczeń w jak najszybszym czasie mógł realnie używać swoich umiejętności językowych w mowie. Gramatyka schodzi na drugi plan w przeciwieństwie do szkolnego systemu nauczania. Poniżej znajdziesz Cennik pakietów za oferowane usługi nauczania Języka Angielskiego w zależności od poziomu nauczania. Zajęcia językowe odbywają się standardowo Online.

CENNIK SZKOLENIA JĘZYKOWEGO - J. ANGIELSKI - poziom podstawowy
CENNIK SZKOLENIA JĘZYKOWEGO - J. ANGIELSKI - poziom średnio zaawansowany
CENNIK SZKOLENIA JĘZYKOWEGO - J. ANGIELSKI - poziom zaawansowany
praca dla korepetytora
zapisz się na korepetycje
cennik korepetycji

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00 – 17:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00 – 21:00

(+48) 792 874 363

(+48) 783 004 183

 [email protected]

 

Social Media

insta stopka 1 Instagram


facebook stopka 3 Facebook

 

Zadzwoń! Umów się!