792 874 363 [email protected]

Netflix obsługuje kilkadziesiąt regionów i wypełnia czas prawie 150 milionów subskrybentów każdego dnia. Treści, które można oglądać w serwisie Netflix, różnią się jednak w zależności od lokalizacji, co zmusza Cię do korzystania z sieci VPN w celu przełamania barier geograficznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmieniać kraje na swoim koncie Netflix, poniżej przedstawiamy kompletny przewodnik.

Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać filmy Netflix z Japonii, czy po prostu pozbyć się wkurzającego błędu serwera proxy Netflix, opcja skorzystania z odpowiedniej sieci VPN jest właściwym rozwiązaniem. Umożliwia ona bowiem zmianę kraju na dowolnym koncie Netflix za naciśnięciem jednego przycisku. Bez frustrujących zmian ustawień i czasów oczekiwania, po prostu natychmiastowy dostęp do ulubionych programów na całym świecie. Co jest znakomitym sposobem na szlifowanie nauki języka obcego. Jeśli chcesz aby nauka języka angielskiego poprzez oglądanie filmów w języku angielskim była bardziej skuteczna zapraszamy do kontaktu: 792-874-363

Bloki regionalne Netflix i ograniczenia geograficzne

Netflix jest dostępny w ponad 190 krajach na całym świecie. Jednak dostępne filmy nie są takie same w żadnym z tych dwóch regionów. Dlaczego tak się dzieje i jak możesz oglądać ulubione programy bez względu na to, dokąd się wybierasz?

Dlaczego Netflix zmienia dostępność filmów w różnych krajach?

Netflix w ciągu ostatnich kilku lat zyskał opinie frustrującego dostawcy usług filmowych, przy użyciu podczas podróży zagranicznych czy wakacji. Większość usług przesyłania strumieniowego ma ten sam problem, a to wszystko z powodu międzynarodowych przepisów dotyczących treści.

Problemy z licencjonowaniem terytorialnym zmuszają strony internetowe oferujące programy telewizyjne i filmy do ograniczenia treści dostępnych w danym obszarze. Twórcy tych programów robią to, aby zmaksymalizować zyski z dowolnego elementu mediów, sprzedając je różnym dystrybutorom na całym świecie. Firma, która licytuje najwyżej, otrzymuje licencję, a w zależności od tej umowy Netflix może lub nie może być wstanie zaoferować streamowanie.

Gdy Netflix kupuje prawa do treści w regionie, najpierw sprawdza, czy ludzie mieszkający w tym kraju są zainteresowani treścią. Widzowie w Indiach chcą na przykład obejrzeć Yeh Rishta, podczas gdy użytkownicy w Brazylii nie będą tym zainteresowani. Netflix następnie kupuje prawa w Indiach, ale nigdzie indziej. Ograniczenia rządowe mogą również odgrywać rolę w dostępności treści, czego Netflix nie może obejść.

Kolejny problem dotyczący dostępności mediów związany jest z lokalnymi ofertami dystrybucji. Nawet jeśli program jest bardzo popularny w jednym obszarze, Netflix może nie być w stanie kupić praw do transmisji strumieniowej z powodu konkurencji. Archer jest tego najlepszym przykładem. Netflix oferuje program w wielu krajach, ale nie w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkają jego główni odbiorcy.

Co to znaczy zmienić kraj konta Netflix?

Podczas tworzenia konta Netflix nie musisz wybierać kraju zamieszkania. Jest to automatycznie wykrywane po wprowadzeniu informacji rozliczeniowych, a Netflix nie wymaga ich zmiany, jeśli przeprowadzasz się do nowego obszaru lub często podróżujesz. Zgodnie ze stronami pomocy serwisu Netflix możesz subskrybować używając dowolnej metody płatności, zależną od regionu lub nie.

Jeśli przeprowadzasz się i chcesz rozliczać się w walucie nowego kraju, Netflix zaleca, abyś faktycznie zlikwidował swoje konto, a następnie uruchomił je ponownie z nowego kraju z nowymi szczegółami płatności. To pokazuje, jak ważna jest regionalna lokalizacja w zakresie rozliczeń.

Zmiana konta, z którego Netflix rozpoznaje skąd jesteś, a tym samym zmiana treści, które są udostępniane, to zupełnie inny proces. W tym celu musisz zmienić swój adres IP za pomocą dobrego serwera proxy lub usługi VPN. Nie musisz zmieniać szczegółów konta Netflix ani metody płatności, po prostu znajdź odpowiednią sieć VPN i jesteś gotowy. Omówimy to wszystko w poniższych sekcjach.

Jak-zmienić-kraj-na-koncie-Netflix
Jak-zmienić-kraj-na-koncie-Netflix

Sieci VPN pozwalają zmieniać kraje Netflix

Niezawodna wirtualna sieć prywatna (VPN) oferuje mnóstwo korzyści. Na początek możesz ukryć swoją tożsamość przed inwigilacjami online i cyberprzestępcami. Dane wysyłane przez VPN są również szyfrowane w celu zapewnienia niezniszczalnej prywatności, nawet na smartfonach, tabletach i urządzeniach do streamowania takich jak Fire TV.

Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa danych VPN oferują także szereg wirtualnych usług lokalizacyjnych, które umożliwiają zmianę kraju Netflix za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wybór odpowiedniej sieci VPN nie jest jednak tak prosty, jak mogłoby się wydawać, ponieważ istnieje wiele danych do przejrzenia i porównania. Zasadniczo poszukaj usługi, która oferuje ochronę przed wyciekiem DNS i automatyczny kill switch, ma szybkie serwery, oferuje lekkie aplikacje i stosuje ścisłe zasady zerowego zapisu aktywności.

Poniżej przedstawiamy listę najlepszych VPN dla zmiany regionów a tym samych języków lektora w filmach Netflix, zaczynając od najszybszej i najlepszej z całej gamy.

NordVPN to szybka i niezawodna sieć VPN z niezliczoną liczbą zadowolonych klientów na całym świecie.

Firma posiada imponująco dużą sieć ponad 5300 serwerów w 61 krajach, co oznacza, że ​​możesz zarejestrować się i streamować Netflix z dowolnego miejsca. Wszystkie serwery są dostępne bez ograniczeń prędkości lub przepustowości, ponadto masz dostęp do unikalnych funkcji, takich jak podwójne szyfrowanie, ochrona przed atakami DDoS i routing cebulowy przez VPN.

Lekkie oprogramowanie NordVPN zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować bezpieczeństwo i streamować filmy Netflix na dowolnym urządzeniu, od PC do Maca, Linuxa, iOS, Androida, Fire TV i innych. Otrzymujesz również 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS, kill switch oraz zasadę nie przechowywania logów, która obejmuje znaczniki czasu, żądania DNS, adresy IP i ruch po dołączeniu. Konfigurowanie NordVPN i korzystanie z niego na ulubionym urządzeniu jest niezwykle łatwe, a także jest to świetny sposób na zmianę krajów Netflix w celu dostępu do nieograniczonej liczby filmów!

ExpressVPN to jedna z najszybszych i najbardziej niezawodnych dostępnych sieci VPN.

Zapewnia jedne z najlepszych opcji oprogramowania z pośród wszystkich sieci VPN, oferując pełną obsługę komputerów PC, Mac, Linux, Android, iOS i wielu innych. Daje to możliwość szybkiego odblokowania serwisu Netflix i zmiany krajów bez względu na to, gdzie masz ochotę streamować. ExpressVPN ułatwia to zadanie dzięki prostemu interfejsowi po jednym kliknięciu i przyjaznemu designowi aplikacji. Jest to również jedna z najbardziej niezawodnych sieci VPN, która oferuje pełny dostęp do serwisu Netflix z całego świata.

Dane przesyłane przez sieć ExpressVPN są zabezpieczone silnym 256-bitowym szyfrowaniem AES i są wspierane przez zasady zerowego rejestrowania ruchu, żądań DNS i adresów IP. Informacje pozostają bezpieczne dzięki automatycznemu kill switch’owi i funkcjom zapobiegania wyciekom DNS w aplikacji. Wszystko to działa z siecią ponad 2000 serwerów ExpressVPN w 94 różnych krajach, zapewniając szybkie i bezpieczne połączenie w dowolnym miejscu na świecie.

Zadzwoń! Umów się!