792 874 363 [email protected]

CENNIK USŁUG NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Firma Lektor Personalny świadczy usługi korepetycji / szkoleń z języka angielskiego z dojazdem oraz on-line na terenie Zabrza. Nasi korepetytorzy dojeżdżają do wszystkich dzielnic Zabrza:  Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Guido, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Młodego Górnika, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Pawłów, Rokitnica, Zaborze Północ, Zaborze Południe, Zandka

 

Nazwa szkolenia

Cena
Przedszkolaki, Szkoła podstawowa (do 3 klasy) – Pomoc z zadaniem domowym i opanowaniem materiału szkolnego. Nauka przez zabawę, głównie z przedmiotami domowymi.

45 złotych brutto / 45 min
60 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%

Zajęcia tylko z dojazdem, cena dojazdu wliczona.

Szkoła Podstawowa (od 4 klasy) – Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie szkoły podstawowej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wszystkich przedmiotów szkolnych szkoły podstawowej. Istnieje możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do egzaminu 8-klasisty.

65 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Szkoła Średnia (średnio zaawansowany) – Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie podstawowym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury podstawowej.

70 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Szkoła Średnia (zaawansowany) – Najbardziej doświadczeni fachowcy od nauczania w naszej firmie, specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie rozszerzonym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury rozszerzonej. 75 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

CENNIK USŁUG KOREPETYCJI – LEKTOR PERSONALNY NA SEMESTR SZKOLNY 2021/2022
Podane ceny są cenami lekcji formie online 
| Lekcje z dojazdem +15 zł

CENNIK USŁUG SZKOLENIA JĘZYKOWEGO – LEKTOR PERSONALNY NA SEMESTR SZKOLNY 2021/2021 

 

Dorośli (podst.) – Język angielski od podstaw. Osoba szkolona nigdy nie uczyła się języka, nie potrafi przekazać podstawowych informacji w języku angielskim.

80 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Dorośli (śr-zaaw.) – język angielski poziom średnio-zaawansowany (B2). Osoba szkolona ma podstawy, potrafi przekazać podstawowe informacje. Nie jest w stanie prowadzić dłuższych rozmów.

90 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Dorośli (zaaw.) – język angielki poziom zaawansowany (B2+/C1); nie specjalistyczny/techniczny. Osoba szkolona ma dużą wiedzę i potrafi prowadzić dłuższe rozmowy w języku angielskim. Nie potrafi jednak jeszcze wszystkiego zrozumieć, dość często prosi o powtórzenie lub wytłumaczenie wątku, ma problem z bardziej złożonymi sytuacjami.

100 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

Zajęcia Języka Angielskiego z Native Speakerem – Język angielski poziom zaawansowany. Osoba szkolona posługuje się biegle językiem angielskim natomiast chce skupić się na poprawnej wymowie i bardziej naturalnym sposobie wypowiadania się dla osób urodzonych i mieszkających w krajach Anglojęzycznych. Do wyboru zajęcia American English oraz British English.

150 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Firmy (podstawowy – średnio zaawansowany) – j. angielski poziom od podst. do średnio-zaaw. dla grup maksymalnie do 5 osób.

100 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Firmy (zaawansowany) – język angielski poziom zaawansowany (B2+/C1) dla grup maksymalnie do 5 osób

150 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

 Podane ceny są cenami lekcji formie online 
| Lekcje z dojazdem za dopłatą

 • korepetycje angielski Zabrze
 • korepetycja angielski
 • korepetycje angielskiego
 • korepetycje z angielskiego Zabrze
 • korepetycje zj angielskiego
 • korepetycje angielskiego online
 • korepetycje angielski online
 • korepetycje z j angielskiego
 • angielski korepetycje
 • korepetycje j angielski
 • korepetycje języka angielskiego
 • korepetycje język angielski
 • korepetycje jezyk angielski
 • e korepetycje angielski
korepetycje angielski Zabrze
Zadzwoń! Umów się!