792 874 363 [email protected]

CENNIK USŁUG NA ROK SZKOLNY 2021/2022 – Matematyka Zbrosławice

Firma Lektor Personalny świadczy usługi korepetycji / szkoleń z matematyki z dojazdem oraz on-line na terenie Zbrosławic. Nasi korepetytorzy dojeżdżają do Zbrosławic!

CENNIK USŁUG KOREPETYCJI - LEKTOR PERSONALNY NA SEMESTR SZKOLNY 2021/2022

Nazwa szkolenia

Cena
Przedszkolaki, Szkoła podstawowa (do 3 klasy)– Pomoc z zadaniem domowym i opanowaniem materiału szkolnego. Nauka przez zabawę, głównie z przedmiotami domowymi. 

45 złotych brutto / 45 min
60 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

Szkoła Podstawowa (od 4 klasy) – Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie szkoły podstawowej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wszystkich przedmiotów szkolnych szkoły podstawowej. Istnieje możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do egzaminu 8-klasisty.

65 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

Szkoła Średnia (średnio zaawansowany) – Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie podstawowym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury podstawowej.

70 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

Szkoła Średnia (zaawansowany) – Najbardziej doświadczeni fachowcy od nauczania w naszej firmie, specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie rozszerzonym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury rozszerzonej.

75 złotych brutto / 60 min

Pierwsza lekcja próbna -50%.

 Podane ceny są cenami lekcji formie online 
| Lekcje z dojazdem +15 zł

CENNIK USŁUG SZKOLENIA JĘZYKOWEGO - LEKTOR PERSONALNY NA SEMESTR SZKOLNY 2021/2022 

 

Dorośli (podst.) – Język angielski od podstaw. Osoba szkolona nigdy nie uczyła się języka, nie potrafi przekazać podstawowych informacji w języku angielskim.

80 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

Dorośli (śr-zaaw.) – język angielski poziom średnio-zaawansowany (B2). Osoba szkolona ma podstawy, potrafi przekazać podstawowe informacje. Nie jest w stanie prowadzić dłuższych rozmów.

90 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

Dorośli (zaaw.) – język angielki poziom zaawansowany (B2+/C1); nie specjalistyczny/techniczny. Osoba szkolona ma dużą wiedzę i potrafi prowadzić dłuższe rozmowy w języku angielskim. Nie potrafi jednak jeszcze wszystkiego zrozumieć, dość często prosi o powtórzenie lub wytłumaczenie wątku, ma problem z bardziej złożonymi sytuacjami.

100 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

Zajęcia Języka Angielskiego z Native Speakerem – Język angielski poziom zaawansowany. Osoba szkolona posługuje się biegle językiem angielskim natomiast chce skupić się na poprawnej wymowie i bardziej naturalnym sposobie wypowiadania się dla osób urodzonych i mieszkających w krajach Anglojęzycznych. Do wyboru zajęcia American English oraz British English.

150 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

Firmy (podstawowy – średnio zaawansowany) – j. angielski poziom od podst. do średnio-zaaw. dla grup maksymalnie do 5 osób.

100 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

Firmy (zaawansowany) – język angielski poziom zaawansowany (B2+/C1) dla grup maksymalnie do 5 osób

150 złotych / 60 min


Pierwsza lekcja próbna -50%.

 

 • korepetycje Matematyka Zbrosławice
 • korepetycja matematyka
 • korepetycje matematyki
 • korepetycje z matematyki Zbrosławice
 • kursy maturalne Matematyka Zbrosławice
 • przygotowanie do matury Matematyka Zbrosławice
 • korepetycje z dojazdem matematyka
 • egzamin matemmatyka rozszerzony
 • korepetycje matematyka online
 • kursy maturalne Matematyka Zbrosławice
 • przygotowanie do matury Matematyka Zbrosławice
 • korepetycje z dojazdem Matematyka Zbrosławice
 • egzamin matematyka rozszerzony
 • e korepetycje matematyka
korepetycje matematyka Zbrosławice

Matematyka jest królową nauk , powiedział Gauss. Ma kilka córek (księżniczek): arytmetyka, algebra, analiza matematyczna, geometria, trygonometria, statystyka, prawdopodobieństwo, informatyka teoretyczna, biologia matematyczna (biomatematyka), kombinatoryka, informatyka, kryptografia, lingwistyka matematyczna, optymalizacja, teoria gier ( Mathematics of Gambling), Number Theory i topologii.

Zadzwoń! Umów się!