792 874 363 [email protected]

Korepetycje z Dojazdem

Pomóż sobie i swoim pociechom oszczędzając czas i pieniądze

Lektor Personalny wychodzi z propozycją nauki na miarę XXI wieku zaczerpniętą z sprawnych systemów działających od lat na zachodzie. Dzięki skoncentrowaniu się na korepetycjach z dojazdem do domu, zmniejszamy koszt utrzymania lokali. Dzięki czemu zyskujemy dwa bardzo ważne elementy, których konkurencja nie może zaoferować w tym samym zestawieniu:

φ Oszczędzamy Państwa czas poświęcony w samochodzie na przyjazd oraz powrót do domu z korepetycji

φ Oszczędzamy Państwa środki finansowe obniżając znacznie koszt zajęć, oferując najlepsze na rynku stawki godzinowe (60min) korepetycji indywidualnych z dojazdem do domu

Lektor Personalny stawia na jawność oraz regularną długotrwałą współpracę, na zasadach nauczania prywatnego zaczerpniętego z systemów prężnie rozwijających się we wszystkich najbardziej rozwiniętych krajach świata. Jeżeli szukasz korepetytora na jedne zajęcia lub pomoc z jednym zadaniem domowym, niestety nie jesteśmy dla Ciebie. Stawiamy na regularną współpracę, stajemy się prywatnym nauczycielem prowadzącym wasze pociechy przez wiele lat nauki szkolnej przede wszystkim jako wsparcie z materiałem szkolnym, ale także rozwijając ich wiedzę w sposób nieszablonowy z praktycznym zastosowaniem w życiu codziennym.

Polecamy przede wszystkim zajęcia indywidualne, tylko taka forma daje nam 100% koncentracji i efektywności na zajęciach. Nie jest tajemnicą że zajęcia grupowe są tańsze, ale czy naprawdę chodzi nam o pieniądze czy może jednak o dobro naszych dzieci? Jeżeli chcesz postawić na rozwój swojego dziecka wybierz zajęcia indywidualne. Wybierz swojego Lektora Personalnego.

Widząc ogromną efektywność naszych uczniów biorących udział w zajęciach indywidualnych staliśmy się ich wielkimi fanami. Niemniej jednak wychodząc naprzeciw prośbom naszych klientów, których pociechy nie potrzebują aż tak wielkiej uwagi wprowadziliśmy do oferty także ofertę ekonomiczną, zajęcia w Mini Grupach. Wprowadziliśmy jednak maksymalną ilość uczniów, są to maksymalnie 3 osoby na MIni Grupę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zajęciami w Mini Grupach, uczestników muszą Państwo znaleźć sami, wśród swoich znajomych. Wymogiem jest aby uczniowie byli na tym samym poziomie nauczania. W przypadku korepetycji wymogiem jest także ta sama klasa szkolna. Takie działanie ma na celu zapewnienie aby materiał został dobrze ugruntowany na każdym poziomie nauki.

Oferujemy

φ Pomoc z materiałem szkolnym oraz zadaniami domowymi z wszystkich przedmiotów szkolnych od szkoły podstawowej aż do matury rozszerzonej.

φ Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz matury podstawowej i rozszerzonej.

φ Rozwijanie pasji ucznia przez przerabianie materiału ponadprogramowego.

φ Naukę języka od podstaw na praktycznych przykładach z życia, hobby.

φ Możliwość odwołania zajęć bez obciążania kosztami 24h przed zajęciami.

φ Możliwość ustalania oraz zmian w grafiku indywidualnie z lektorem.

φ Darmowa Lekcja Próbna na całą ofertę, lekcja całe 60min.

φ Umowę podpisujemy dopiero jeżeli darmowa lekcja próbna spełni Państwa oczekiwania.

φ Płatność miesięczna szybkimi przelewami poprzez system bądź aplikację mobilną, także BLIKiem.

φ Możliwość rezygnacji na każdym etapie nauki.

φ Wystawiamy Faktury.

 

 

praca dla korepetytora
zapisz się na korepetycje
cennik korepetycji

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00 – 17:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00 – 21:00

(+48) 792 874 363

(+48) 783 004 183

 [email protected]

 

Social Media

insta stopka 1 Instagram


facebook stopka 3 Facebook

 

Zadzwoń! Umów się!