Pomóż sobie i swoim pociechom oszczędzając czas i pieniądze.

Lektor Personalny wychodzi z propozycją nauki na miarę XXI wieku zaczerpniętą z sprawnych systemów działających od lat na zachodzie. Dzięki skoncentrowaniu się tylko i wyłącznie na zajęciach z dojazdem do domu zmniejszamy koszty utrzymania lokali, dzięki czemu zyskujemy dwa bardzo ważne elementy, których konkurencja nie może zaoferować w tym samym zestawieniu:

Oszczędzamy Państwa czas poświęcony w samochodzie na przyjazd oraz powrót do domu

Oszczędzamy Państwa środki finansowe obniżając znacznie koszt zajęć, oferując najlepsze na rynku stawki godzinowe (60min) zajęć indywidualnych z dojazdem do domu

Lektor Personalny stawia na jawność oraz regularną długotrwałą współpracę, na zasadach nauczania prywatnego zaczerpniętego z systemów prężnie rozwijających się we wszystkich najbardziej rozwiniętych krajach świata. Jeżeli szukasz korepetytora na jedne zajęcia lub pomoc z jednym zadaniem domowym, niestety nie jesteśmy dla Ciebie. Stawiamy na regularną współpracę, nasi lektorzy stają się prywatnymi nauczycielami prowadzącymi nasze pociechy przez wiele lat nauki szkolnej przede wszystkim jako wsparcie z materiałem szkolnym, ale także rozwijając szczególnie ich ponadprogramową wiedzę z praktycznym zastosowaniem w życiu codziennym.

Stawiamy na zajęcia indywidualne, tylko taka forma daje nam 100% koncentracji na zajęciach. Nie jest tajemnicą że zajęcia grupowe są tańsze, ale czy naprawdę chodzi nam o pieniądze czy może jednak o dobro naszych dzieci? Jeżeli chcesz postawić na rozwój swojego dziecka wybierz zajęcia indywidualne. Wybierz swojego Lektora Personalnego.

Oferujemy

Pomoc z materiałem szkolnym oraz zadaniami domowymi z wszystkich przedmiotów szkolnych aż do matury rozszerzonej.

Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz matury podstawowej i rozszerzonej.

Rozwijanie pasji ucznia przez przerabianie materiału ponadprogramowego.

Naukę języka od podstaw na praktycznych przykładach z życia, hobby.

Możliwość odwołania zajęć bez obciążania kosztami 24h przed zajęciami.

Możliwość ustalania oraz zmian w grafiku indywidualnie z lektorem.

Pierwsza lekcja -50% standardowej ceny z cennika, lekcja 60min.

Umowa na czas nieokreślony, podpisujemy dopiero po pierwszej lekcji.

Płatność miesięczna przelewami, wystawiamy e-rachunki.

Możliwość rezygnacji na każdym etapie nauki.