792 874 363 [email protected]

Kursy mówionego języka angielskiego są przeznaczone dla tych, którzy uważają, że wykonywanie ćwiczeń gramatycznych lub pisanie po angielsku nie jest tak trudne, jak ustne wyrażanie myśli; jak również dla tych, którzy potrzebują tylko języka angielskiego do komunikacji ( konferencje, rozmowy telefoniczne z klientami, podróże ).

Podczas prywatnych lekcji angielskiego nauczysz się nowych słów i od razu użyjesz ich w praktyce, wypowiadasz się przed zajęciami, przygotowujesz prezentacje, oglądasz krótkie relacje wideo, słuchasz nagrań, rozmawiasz z kolegami. Jeśli twoje umiejętności mówienia są wyjątkowo słabe, na początku będziesz słuchać więcej, ale po kilku lekcjach stopniowo włączysz się w dyskusję. Podczas pierwszych lekcji nowy uczestnik często jest zestresowany, czuje się słabszy, nie wie od czego zacząć – nie stresuj się, daj sobie czas na wejście , po czterech lub pięciu lekcjach poczujesz się znacznie silniejszy!

Do grup konwersacyjnych możesz dołączyć w dowolnym momencie, o ile w wybranej grupie jest miejsce . Kursy konwersacyjne mają zupełnie inną strukturę niż kursy ogólne, nie mają daty rozpoczęcia i odbywają się bez przerw przez cały rok.

kursy angielskiego mówionego
kursy angielskiego mówionego

PO CO UCZYĆ SIĘ MÓWIONEGO ANGIELSKIEGO ?

  • Specjalistyczna praktyka językowa. Wybierając prywatne lekcje języka angielskiego mówionego , przez cały czas poświęcisz na poprawę swoich umiejętności mówienia – bez podręczników, bez rutynowych ćwiczeń, tylko na praktykę mówienia .
  • Użycie języka . Wszystkie zajęcia odbywają się TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM .
  • Spis treści . Często będziesz przygotowywać prezentacje na określone tematy lub komentarze kolegów na temat prezentacji.
  • Nauczyciele, którzy kochają swoją pracę . Zajęcia konwersacyjne w Lektor Personalny prowadzą wyjątkowi nauczyciele – taktowni, empatyczni i znający tempo grupy. Grupy konwersacyjne wyższego poziomu są zwykle prowadzone przez native speakerów, natomiast grupy niższego szczebla prowadzone są przez specjalistów mówiących po polsku.
  • Motywacyjna – praca domowa . W trakcie zajęć / korepetycji studenci otrzymują wartościowe, wieloaspektowe zadania domowe – piszą pamiętniki, przygotowują prezentacje, czytają dodatkową literaturę (beletrystyczną i fachową).
  • Logiczne tempo . Korepetycje / Zajęcia / Lekcje są dostosowane do przeciętnego ucznia, nie jest ani zatłoczony, ani bardzo łatwy.
  • Ocena końcowa . Po ukończeniu co najmniej trzech miesięcy kursów konwersacyjnych możesz przystąpić do testu końcowego , na który składa się sprawdzenie słownictwa oraz 15 minutowa prezentacja na wybrany temat – jeśli zdasz test, otrzymasz od nas certyfikat ukończenia oczywiście .

Zadzwoń! Umów się!