792 874 363 [email protected]

Top 3 szkół w powiecie gliwickim !

Dzięki pasji naszych prywatnych nauczycieli ( korepetytorzy i lektorzy ) oraz zaangażowania całego zespołu Lektor Personalny oficjalnie uzyskaliśmy trzecie miejsce w prestiżowym konkursie Orły Edukacji 2020 w całym Powiecie Gliwickim, co oznacza że jesteśmy wśród najlepszych nauczycieli prywatnych na Śląsku!

Może dlatego że dojeżdżamy do klienta? Może dlatego że klienci mają całą prywatną edukację swoich dzieci w jednym miejscu – Język Angielski , Język Polski , Matematyka , Chemia , Biologia , Fizyka oraz wiele innych? Może dlatego że mamy bardzo dobre wyniki na egzaminach ósmoklasisty oraz maturach podstawowych i rozszerzonych? Może dlatego że nasi lektorzy efektywnie uczą posługiwania się językiem obcym w rozmowie przez stawianie na zajęcia konwersacji?

Z pewnością ta prestiżowa nagroda łączy wszystko co najlepsze i daje nam jeszcze jeszcze większą motywację do pracy nad całością. Jesteśmy szczególnie dumni z tego wyróżnienia, ponieważ nagrody Orły Edukacji są przyznawane, tym którzy uzyskali najwięcej pozytywnych opinii swoich klientów w sieci. Oznacza to że nasi klienci są szczególnie zadowoleni z naszych usług korepetycji i nauczania języka obcego porównując do konkurencji!

Jeżeli jesteście naszymi uczniami / klientami i chcielibyście nas jeszcze bardziej wspomóc, zapraszamy do wystawiania dalszych opinii w sieci. Najpopularniejszymi miejscami mogą być portale takie jak Facebook (link), bądź googlemaps (link).

W każdym roku ulepszamy naszą usługę dodając dodatkowe narzędzia pracy dla naszych lektorów oraz klientów, aby jeszcze bardziej usprawnić naszą współpracę. Nagrody tego typu dają nam jeszcze większą motywację do pracy nad całością. Dziękujemy że zostaliśmy docenieni przez Państwa, będziemy dalej się starać aby zostać najlepszymi prywatnymi korepetytorami oraz lektorami w kolejnych latach!

Przypominamy że oferujemy swoje usługi online, ale także dojeżdżamy na terenie miast takich jak takich jak Gliwice ( Szobiszowice , Szałsza , Czekanów , Żerniki , Obrońców Pokoju , Niepaszyce , Ostropa , Wójtowa Wieś , Trynek , Ligota , Maciejów , Makoszowy … ) , Pyskowice , Zabrze , Tarnowskie Góry , Katowice , Bytom , Wielowieś oraz wiele innych w zakładce lektorpersonalny.pl/kontakt.

nagroda-orły edukacji - korepetycje

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00–18:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00–21:00

(+48) 792 874 363

 [email protected]

 

Certyfikaty

Orły Edukacji 2020

Orły Edukacji 2021

Social Media

insta stopka 1 Codzienna dawka angielskiego


facebook stopka 3 Aktualności z życia firmy

 

Call Now ButtonZadzwoń! Umów się!