792 874 363 [email protected]
Julia - zajęcia z angielskiego

Julia

Mam na imię Julia i jestem studentką socjologii. Moje zamiłowania to zwierzęta oraz podróże. Języka angielskiego uczę się od najmłodszych lat, a teraz z chęcią przekazuję swoją wiedzę innym.

Łukasz korepetytor angielskiego

Łukasz

Uczę języka angielskiego od 3 lat. Praca z dziećmi i młodzieżą jest moją pasją. W zależności od oczekiwań rodziców i uczniów, przerabiam z podopiecznymi materiał szkolny lub materiał rozszerzony, przygotowuję do egzaminów oraz konkursów, uczę poprawnej wymowy i rozwijam umiejętność komunikacji. Poza pracą, jestem studentem pedagogiki, dzięki czemu potrafię dostosować metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Z reguły stawiam na praktykę i refleksję, dlatego przynoszę ze sobą różnorakie ćwiczenia, by uczeń mógł testować własną wiedzę i ją poszerzać. W wolnym czasie robię sporo rzeczy, ale najczęściej czytam książki lub oglądam filmy.

Julia - zajęcia z angielskiego

Maksymilian

Uczę przedmiotów ścisłych takich jak matematyka i chemia. Podczas pracy z podopiecznymi opieram się na podparciu wiedzy w praktyce i pokazywaniu jej zastosowania w życiu codziennym. Przede wszystkim staram zarażać swoją pasją i ciekawością do uczonych zagadnień. Jak mógłbym opisać się „trzema” słowami? Ambitny, pozytywnie zakręcony, marzyciel.

Kacper - prywatne lekcje angielskiego

Kacper

Jestem studentem Filologii Angielskiej. Język zawsze przychodził mi z łatwością, dlatego też chętnie pomagam innym. Język angielski niewątpliwie jest moją pasją. Prywatnie uwielbiam koszykówkę, na którą poświęcam sporą część swojego wolnego czasu oraz motoryzację.

Bartosz - Angielski - nauka

Bartosz

Hej :D!
Nazywam się Bartek i jestem studentem Politechniki Krakowskiej. Pozytywny, spokojny, wyrozumiały – są to przymiotniki których mógłbym użyć do opisania siebie. Jako korepetytor staram się zaszczepiać pasję do przedmiotu, lub przynajmniej pokazywać, że wcale nie taki diabeł straszny jak go malują ;). Sam jednak wolne chwile poświęcam muzyce, zarówno jej tworzeniu jak i czerpaniu przyjemności z twórczości innych.

Kajetan - kursy angielskiego

Kajetan

Olimpijczyk z fizyki w Szczecinie, kontynuował naukę na Uniwersytecie Warszawskim w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych. Profesjonalnie muzyk jazzowy i kompozytor. Na jednoosobowej misji naprawienia zniszczeń wyrządzonych przez system nauczania przedmiotów ścisłych w Polsce. W wolnym czasie gram w szachy.

Oliwia - uczy języka angielskiego

Oliwia

Jestem absolwentką kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching, aktualnie studentka psychologii i kognitywistyki w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego. Moje zainteresowania naukowe to m.in. kultura starożytna, mitologia śródziemnomorska, filozofia i edukacja. W pracy kieruję się ideą dialogu edukacyjnego oraz wsparcia indywidualnych zasobów ucznia. Prywatnie jestem pasjonatką paleontologii i archeologii oraz miłośniczką zwierząt.

Magda - prywatne lekcje angielskiego

Magda

Studentka pedagogiki na kierunku Matematyka. Każdy, nawet mały sukces moich Uczniów napędza mnie do działania. Cały czas poszerzam wiedzę w zakresie matematyki. A prywatnie mama dwóch energicznych córek.

Wojtek - angielski prywatnie

Wojtek

Hey,
Pasjonat języków obcych, specjalizacja Business English. Uwielbiam taniec, zdrowe odżywianie, ćwiczenia fizyczne, czytanie książek o rozwoju osobistym oraz badania naukowe o samodyscyplinie.

Łukasz korepetytor angielskiego

Łukasz K.

Z językiem angielskim od zawsze miałem trudności, stąd decyzja o rzuceniu się na głęboko wodę i rocznym pobycie w USA, gdzie narodziła się moja pasja do języka. Dzięki praktycznej wiedzy mogę dawać trafne przykłady z życia podczas tłumaczenia poszczególnych partii materiału. Od kilku lat udzielam korepetycji. Poza tym moje zainteresowania to szeroko pojęta energetyka, przygotowanie motoryczne w sportach drużynowych jak i biomechanika.

Robert - nauka języka angielskiego

Robert

Udzielaniem korepetycji zajmuję się od ponad 5 lat. Jestem laureatem wielu konkursów matematycznych, m.in. Kangur, Mat, Alfik. Poza korepetycjami prowadzę także zajęcia z robotyki Lego w szkołach. Po pracy lubię aktywnie spędzać czas na siłowni, basenie lub zrelaksować się przy grze komputerowej.

Marcin - prywatny angielski

Marcin

Z wykształcenia jestem nauczycielem matematyki. Po ukończeniu studiów w 1999 roku niemal od razu zacząłem udzielać korepetycji, najpierw rodzinie i znajomym, potem znajomym znajomych itd., co bardzo dobrze połączyło się z moim hobby, czyli muzykowaniem. W 2019 roku rozpocząłem współpracę z firmą Lektor Personalny, z której jestem bardzo zadowolony. Poza tym z natury jestem bardzo spokojny i cierpliwy, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, uważam bardzo dobrze sprawdza się w przekazywaniu wiedzy.

Ewelina - prywatne lekcje

Ewelina

Nazywam się Ewelina. Jestem studentką Międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W 2021 roku byłam na półrocznej wymianie w Czechach w ramach programu Erasmus, gdzie nabyłam płynności w używania języka angielskiego. Jestem otwarta do ludzi i zawsze chętna do pomocy.

Marcin - prywatny angielski

Mariusz

Z wykształcenia jestem chemikiem. Ukończyłem technikum chemiczne w Gliwicach, a potem studiowałem chemie na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Korepetycji z matematyki i chemii udzielam od 4 lat. Stawiam na logiczne myślenie w taki sposób aby można było łączyć poszczególne zagadnienia w jedną większą całość. Tylko takie nastawienie do nauczania pozwala na zrozumienie przedmiotów ścisłych.

Adrian - uczy angielskiego

Adrian

Having been bilingual in both English and Polish helps me even better to understand your needs. I always utilize my extensive teaching experience to improve the communication and fluency of my students for an organization that supports growth and development. Along with teaching, I also enjoy traveling. Business English, Accent Reduction, General English

Adrian - uczy angielskiego

Patryk Pallach

Osobiście nauczam języka angielskiego w formie korepetycji indywidualnych prawie od 10 lat. Początkowo zajmowałem się współpracą z dzieciaczkami i uczniami klas podstawowych. Stopniowo nauczałem coraz starsze osoby poprzez egzaminy, matury, matury rozszerzone aż po dorosłych. Nauczam także w firmach od podstaw aż do poziomów swobodnego posługiwania się językiem obcym. Aktualnie większość mojego czasu zajmuje mi rozwijanie firmy Lektor Personalny oraz wspieranie i szkolenie naszych lektorów. Ciągle nauczam klientów, którym zależy dokładnie na zajęciach ze mną, jako że lubię osobiście zmieniać życie ludzi na lepsze i nie chciałbym z tego całkiem rezygnować. Prywatnie pasjonat podróży, relacji międzynarodowych oraz mąż i ojciec.

Emilia - uczy angielskiego

Emilia Chmielorz

Na co dzień jestem asystentką właściciela firmy Lektor Personalny. Aktualnie również studentka na kierunku Administracja Publiczna. Moje zainteresowania to taniec oraz modeling. W pracy kieruję się mottem “Sukces osiąga się działaniem. Tak jak w sporcie, talentem nie zdobywa się medali”

praca dla korepetytora
zapisz się na korepetycje
cennik korepetycji

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00 – 17:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00 – 21:00

(+48) 792 874 363

(+48) 783 004 183

 [email protected]

 

Social Media

insta stopka 1 Instagram


facebook stopka 3 Facebook

 

Call Now ButtonZadzwoń! Umów się!