792 874 363 [email protected]

Zapraszamy na nasze Social Media! – Bądź na bieżąco !

 

Social Media to darmowy sposób nauki języka obcego oraz pozyskiwania praktycznej i ciekawej wiedzy.

Warto zwrócić uwagę że w ostatnim czasie nasze Social Media na Facebooku oraz Instagramie bardzo mocno się rozwijają, dlatego też zachęcamy aby razem z nami budować tą społeczność oraz czerpać z niej wymierne korzyści. Zachęcamy do wrzucania zdjęć z nauki bądź zadawania pytań odnośnie korepetycji i zajęć językowych na naszych profilach.

Na Facebooku znajdą Państwo wszystkie ważne informacje z życia firmy, które pojawiają się na stronie internetowej ale także pojawiają się tutaj co jakiś czas zdjęcia z korepetycji, różnych wydarzeń oraz spotkań społeczności Lektor Personalny. Przypomnimy wam o zbliżających się egzaminach ósmoklasisty , maturach pisemnych oraz maturach ustnych.

Na Instagramie znajdą Państwo codzienną dawkę darmowej nauki języka angielskiego. Treść, którą publikujemy przydaje się młodzieży a także dorosłym. Można tutaj znaleźć nie tylko ciekawostki o krajach anglojęzycznych oraz słownictwo, ale także mowę potoczną używaną przez obcokrajowców oraz dawkę humorów w postaci memów odnoszących się do nauki języka obcego ale także samych zajęć korepetycji prowadzonych przez prywatnych nauczycieli.

Dlatego właśnie zachęcamy do wejścia, polubienia i śledzenia naszych Medii Społecznościowych

Przypominamy że oferujemy korepetycje online, ale także korepetycje z do domu (korepetycje z dojazdem do ucznia) na terenie miast wymienionych w zakładce lektorpersonalny.pl/kontakt między innymi takich jak takich jak Wielowieś, Tworóg, Pyskowice, Strzybnica, Zbrosławice, Gliwice, Szałsza, Czekanów, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów, Gliwice ( Szobiszowice , Żerniki , Obrońców Pokoju , Wójtowa Wieś , Trynek , Maciejów ), a także inne.

praca dla korepetytora
zapisz się na korepetycje
cennik korepetycji

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00 – 17:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00 – 21:00

(+48) 792 874 363

(+48) 783 004 183

 [email protected]

 

Social Media

insta stopka 1 Instagram


facebook stopka 3 Facebook

 

Zadzwoń! Umów się!