792 874 363 [email protected]

Korepetycje z Angielskiego – Dlaczego znajomość języka angielskiego jest tak ważna?

W dzisiejszych czasach to już jest oczywiste – wszyscy wiedzą, że angielski jest międzynarodowym lingua franca . W ogólnym kontekście język angielski jest językiem ojczystym dla co najmniej 400 milionów ludzi , a jako drugi znany język dla około 470 milionów do 1000 milionów ludzi na ziemi, w zależności od poziomu znajomości języka angielskiego! Znajomość języka angielskiego pozwala dowiedzieć się więcej o początkach istnienia krajów anglojęzycznych – język daje większą możliwość zrozumienia historii i tradycji tych krajów.  

Jak uczyć się angielskiego z pomocą firmy lektor Personalny?

Nasz kurs języka angielskiego przygotowany jest według najprostszych podstaw języka, więc nauka nowego języka nie będzie skomplikowana i przerażająca . Możesz dostosować naukę do swoich codziennych zajęć i uczyć się angielskiego w tempie, które Ci odpowiada, dostosowujemy nasz kurs do Twoich potrzeb. Nasz kurs angielskiego ma na celu wzbudzenie chęci do nauki języka angielskiego.

Nasze zajęcia różnią się od tradycyjnych lekcji angielskiego. W przypadku nauka języka u dzieci prowadzimy zabawne, angażujące i interaktywne kursy, które obejmują różnorodne działania: od gier i kreatywności po bajki i piosenki. Na lekcjach języka angielskiego stosujemy styl zachęcający do interakcji swoich uczniów.

nauka języka angielskiego
nauka języka angielskiego

Wysokiej jakości system nauczania w Lektor Personalny pozwala uczyć się efektywnie i bez nudy. Uczyć się mogą zarówno początkujący, jak i zaawansowani.

Korepetycje z Angielskiego
Korepetycje z Angielskiego

Nasz kurs angielskiego i lektor języka angielskiego na bieżąco monitoruje Twoje postępy w nauce i doradza, jak nauczyć się języka angielskiego. Chcesz porozumiewać się w języku angielskim? Nie wiesz, jak wykonać zadanie domowe ze szkoły? Potrzebujesz wyjaśnienia dotyczącego korzystania z Present Perfect ? Twój nauczyciel / korepetytor z Lektor Personalny odpowie na wszystkie pojawiające się pytania. Ponadto regularnie sprawdza i omawia prace pisemne, .które otrzymałeś do samodzielnego wykonania.

Korepetycje z Angielskiego – Korepetycje z dojazdem:

Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom
Zadzwoń! Umów się!