792 874 363 [email protected]

Historia

Lektor Personalny został założony przez Patryka Pallach na podstawie doświadczeń zebranych od setek różnych osób z Polski jak i zagranicy prężnie działających w sektorze edukacji prywatnej i domowej. Po wielu latach analizowania sektora nauczania domowego w Polsce, powstał projekt oparty na głównych filarach jakimi są oszczędność czasu klienta, zwiększenie jakości nauczania oraz zmiany nastawienia do nauki naszych uczniów, którzy uczą się w zaciszu własnego domu. System został porównany do prywatnego nauczania na zachodzie, m.in. w krajach Ameryki oraz krajach Zachodniej Europy. System był osobiście testowany wiele lat przez właściciela firmy, który z pasją osobiście nauczał dzieci, młodzież, dorosłych a także w dużych międzynarodowych firmach. Ciągłe zainteresowanie taką formą zajęć oraz specjalnym traktowaniem partnerskim swoich klientów, sprawiło że w końcu, w 2018 roku postanowiono otworzyć firmę edukacyjną pod szyldem Lektor Personalny. Nazwa nie jest przypadkowa dlatego że stawiamy na nauczanie indywidualne.

Misja firmy

Fundament firmy został zbudowany na nowoczesnym podejściu do edukacji w oparciu o indywidualną pracę z uczniami w formie prywatnych zajęć domowych sam na sam z prywatnymi lektorami w zaciszu własnego domu. Dzięki tej formie jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą więź między uczniem a lektorem, powodując tym samym że obie strony chętniej pracują razem i są jeszcze bardziej zmotywowani do osiągania wspólnych sukcesów szkolnych jak i poza programowych.

Nagrody

Mimo to że pod flagą Lektor Personalny działamy dopiero od 2018 roku i jesteśmy w fazie największego rozwoju to już zdążyliśmy otrzymać dwie prestiżowe nagrody edukacyjne w Powiecie Gliwickim, czyli centrum naszej działalności.

Nagroda Orły Edukacji 2021
Nagroda Orły Edukacji 2020

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00–18:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00–21:00

(+48) 792 874 363

 [email protected]

 

Certyfikaty

Orły Edukacji 2020

Orły Edukacji 2021

Social Media

insta stopka 1 Codzienna dawka angielskiego


facebook stopka 3 Aktualności z życia firmy

 

Call Now ButtonZadzwoń! Umów się!