792 874 363 [email protected]

Historia

Lektor Personalny został założony przez Patryka Pallach na podstawie doświadczeń zebranych od setek różnych osób z Polski jak i zagranicy prężnie działających w sektorze edukacji prywatnej i domowej. Po wielu latach analizowania sektora nauczania domowego w Polsce, powstał projekt oparty na głównych filarach jakimi są oszczędność czasu klienta, zwiększenie jakości nauczania oraz zmiany nastawienia do nauki naszych uczniów, którzy uczą się w zaciszu własnego domu. System został porównany do prywatnego nauczania na zachodzie, m.in. w krajach Ameryki oraz krajach Zachodniej Europy. System był osobiście testowany wiele lat przez właściciela firmy, który z pasją osobiście nauczał dzieci, młodzież, dorosłych, a także w dużych międzynarodowych firmach.

Ciągłe zainteresowanie taką formą zajęć oraz specjalnym indywidualnym traktowaniem swoich klientów, sprawiło że w końcu, w 2018 roku postanowiono otworzyć firmę edukacyjną pod szyldem Lektor Personalny. Nazwa nie jest przypadkowa dlatego że stawiamy przede wszystkim na nauczanie indywidualne.

W 2021 z powodu kryzysu pandemicznego oraz ekonomicznego w kraju firma postanowiła skupić większą uwagę na rozwoju technologicznym, wprowadzając do usługi coraz to nowsze rozwiązania dla klientów jak i pracowników przenosząc między innymi całą dokumentację do chmury, ale także wprowadzając wiele pomocnych rozwiązań dla klientów. Jednym z ciekawszych rozwiązań dla poprawienia jakości zajęć online było przyznanie każdemu korepetytorowi przedmiotów ścisłych tabletów graficznych, które świetnie sprawdzają się w połączeniu z tablicami do synchronicznej pracy z uczniami online.

W 2022 firma postanowiła poszerzyć swoją ofertę o zajęcia w Mini Grupach, a także o kursy grupowe powtórkowe dla uczniów przygotowujących się do egzaminów 8 klasisty oraz matur podstawowych z języka angielskiego oraz matematyki.

W 2023 roku Lektor Personalny rozpoczął proces re-brandingu dopasowywując aktualny wizerunek firmy do zmieniających się trendów w edukacji prywatnej. Oprócz samej zmiany wizerunkowej, polegającej na zmianie nazwy na SMART MINDS, w kolejnych latach firma ma w planach wprowadzić cały wachlarz nowych usług edukacyjno-rozwojowych świadczonych w nowo powstających lokalizacjach. Więcej można doczytać już na nowo powstającej stronie internetowej smartminds.pl, która mimo że wystartowała jest jeszcze w fazie budowy.

Misja firmy

Fundament firmy został zbudowany na nowoczesnym podejściu do edukacji w oparciu o indywidualną pracę z uczniami w formie prywatnych zajęć domowych sam na sam z prywatnymi lektorami w zaciszu własnego domu. Dzięki tej formie jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą więź między uczniem a lektorem, powodując tym samym że obie strony chętniej pracują razem i są jeszcze bardziej zmotywowani do osiągania wspólnych sukcesów szkolnych jak i poza programowych.

Nagrody

Mimo to że pod flagą Lektor Personalny działamy dopiero od 2018 roku i jesteśmy w fazie największego rozwoju to już zdążyliśmy otrzymać kilka prestiżowych nagród. Szczególnie cieszymy się za uzyskanie drugi rok z rzędu 1 Miejsca w całym Powiecie Gliwickim ze względu na ilość pozytywnych opinii klientów krążących w internecie w plebiscycie Orły Edukacji.

Orły Edukacji 2020 – Lektor Personalny 3 miejsce w edukacji w Powiecie Gliwickim 

Orły Edukacji 2021 – Lektor Personalny 1 miejsce w edukacji w Powiecie Gliwickim

Orły Edukacji 2022 – Lektor Personalny 1 miejsce w edukacji w Powiecie Gliwickim

Firma Godna Zaufania 2021 GOLD –  dla Lektor Personalny za nieposzlakowaną opinię oraz brak negatywnych opinii w internecie.

praca dla korepetytora
zapisz się na korepetycje
cennik korepetycji

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00 – 17:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00 – 21:00

(+48) 792 874 363

(+48) 783 004 183

 [email protected]

 

Social Media

insta stopka 1 Instagram


facebook stopka 3 Facebook

 

Zadzwoń! Umów się!