792 874 363 [email protected]

Orły Edukacji 2021 – jesteśmy na podium!

Niezmiernie nam miło, poinformować Państwa, że po raz kolejny stanęliśmy na podium prestiżowego konkursu Orły Edukacji 2021 w całym Powiecie Gliwickim. Jednakże w tym roku otrzymaliśmy pierwsze miejsce, więc awansowaliśmy o 2 stopnie wyżej, w stosunku do roku ubiegłego, co świetnie pokazuje rozwój naszej firmy, a także Państwa zaufanie i zadowolenie z oferowanych przez nas usług. Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą pochwalić się nieliczni. Werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu, wysokiej jakości kształcenia, oraz podejścia naszych korepetytorów czy Lektorów do Uczniów, a także ich Rodziców.


Plebiscyt ten utworzono po to, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze-liderów branży, którzy stawiają na jakość.

Nagroda Orły Edukacji 2021
Nagroda Orły Edukacji 2021

Jakość to słowo kluczowe naszej firmy:

  • wykwalifikowana kadra lektorów, korepetytorów,
  • wysokiej jakości oferowane usługi,
  • spersonalizowany tok nauczania pod każdego z uczniów,
  • młodzi, energiczni ludzie tworzący społeczność firmy,
  • innowacyjne metody nauczania,
  • nowoczesne pomoce naukowe,

To wszystko składa się na słowo „Jakość”, na którą stawiamy.

Lektor Personalny w 10-stopniowej skali ocen, otrzymał średnią 10,0/10 jest to najwyższa ze średnich w powiecie gliwickim. Nagroda ta potwierdza nasz wkład w rozwój uczniów powiatu, co motywuje nas do dalszego rozwoju i działania.

W imieniu całej Społeczności Firmy Lektor Personalny, chcieliśmy złożyć podziękowania Uczniom, Rodzicom, a także firmą współpracującym, gdyż to Państwa pozytywne opinie, a także zaufanie, zadecydowały o otrzymaniu tytułu Laureata.

Podziękowania należą się także Naszym Lektorom i Korepetytorom, ponieważ bez ich zaangażowania i pracy nie byłoby pozytywnych opinii, tym samym nie otrzymalibyśmy Wyróżnienia „Orły Edukacji 2021”.

Dziękujemy

Zadzwoń! Umów się!