792 874 363 [email protected]
Nagroda Orły Edukacji 2021

Niezmiernie nam miło, poinformować Państwa, że po raz kolejny stanęliśmy na podium prestiżowego konkursu Orły Edukacji 2021 w całym Powiecie Gliwickim. Jednakże w tym roku otrzymaliśmy pierwsze miejsce, więc awansowaliśmy o 2 stopnie wyżej, w stosunku do roku ubiegłego, co świetnie pokazuje rozwój naszej firmy, a także Państwa zaufanie i zadowolenie z oferowanych przez nas usług. Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą pochwalić się nieliczni. Werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu, wysokiej jakości kształcenia, oraz podejścia naszych korepetytorów czy Lektorów do Uczniów, a także ich Rodziców.
Plebiscyt ten utworzono po to, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze-liderów branży, którzy stawiają na jakość.

Jakość to słowo kluczowe naszej firmy:
– wykwalifikowana kadra lektorów, korepetytorów,
– wysokiej jakości oferowane usługi,
– spersonalizowany tok nauczania pod każdego z uczniów,
– młodzi, energiczni ludzie tworzący społeczność firmy,
– innowacyjne metody nauczania,
– nowoczesne pomoce naukowe,

To wszystko składa się na słowo „Jakość”, na którą stawiamy.

Lektor Personalny w 10-stopniowej skali ocen, otrzymał średnią 10,0/10 jest to najwyższa ze średnich w powiecie gliwickim. Nagroda ta potwierdza nasz wkład w rozwój uczniów powiatu, co motywuje nas do dalszego rozwoju i działania.

W imieniu całej Społeczności Firmy Lektor Personalny, chcieliśmy złożyć podziękowania Uczniom, Rodzicom, a także firmą współpracującym, gdyż to Państwa pozytywne opinie, a także zaufanie, zadecydowały o otrzymaniu tytułu Laureata. Podziękowania należą się także Naszym Lektorom i Korepetytorom, ponieważ bez ich zaangażowania i pracy nie byłoby pozytywnych opinii, tym samym nie otrzymalibyśmy Wyróżnienia „Orły Edukacji 2021”.
Dziękujemy

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00–18:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00–21:00

(+48) 792 874 363

 [email protected]

 

Certyfikaty

Orły Edukacji 2020

Orły Edukacji 2021

Social Media

insta stopka 1 Codzienna dawka angielskiego


facebook stopka 3 Aktualności z życia firmy

 

Zadzwoń! Umów się!