792 874 363 [email protected]

KOLEJNY ROK, KOLEJNY SUKCES

Po raz kolejny udało Nam się zająć pierwsze miejsce na podium znamienitego konkursu Orły Edukacji 2022 w całym Powiecie Gliwickim, co pokazuje, że Państwa zaufanie i zadowolenie z naszych usług pozostaje niezachwiane. Ekskluzywna nagroda, którą pochwalić może się niewielu, ponownie została złożona w Nasze ręce. Rozstrzygnięcie konkursu jest znakomitym świadectwem profesjonalizmu oraz szlachetnego podejścia naszych korepetytorów i Lektorów do Podopiecznych, a także ich Rodziców.

W celu wybrania najlepszych placówek edukacyjnych w powiecie Gliwickim uwzględniono opinie krążące w całym internecie na temat badanego przedsiębiorstwa. W 10-stopniowej skali ocen, otrzymaliśmy średnią 10,0/10 – co oznacza najwyższą w powiecie gliwickim czyniąc firmę Lektor Personalny najlepszą firmą edukacyjną w Powiecie Gliwickim według opinii klientów. Te wyróżnienie poświadcza nasze starania i mobilizuje do dalszego progresu i działania.

Lektor Personalny szczyci się przede wszystkim kompetentną kadrą lektorów, korepetytorów, wysokiej jakości świadczonymi usługami, spersonalizowanym tokiem nauczania, młodymi, energicznymi ludźmi tworzącymi społeczność firmy, innowacyjnymi metodami nauczania, indywidualnie dobranymi pomocami naukowymi, co zostało serdecznie docenione.

W imieniu całej załogi Firmy Lektor Personalny, chcieliśmy podziękować Uczniom oraz ich Rodzicom, gdyż to dzięki Waszym pozytywnym opiniom, a także zaufaniu, otrzymaliśmy tytuł Laureata. Należy wspomnieć również o Naszych Lektorach i Korepetytorach, ponieważ bez ich poświęcenia i pasji nie byłoby pozytywnej oceny, a tym samym nie otrzymalibyśmy kolejnego Wyróżnienia.

Dziękujemy!

Zadzwoń! Umów się!