792 874 363 [email protected]

Gdzie znaleźć korepetytora angielskiego online?

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm i uniwersytetów wymaga pewnego poziomu znajomości języka angielskiego tylko po to, aby móc aplikować. To wywiera presję na wielu ludzi, aby poprawić swój angielski, czy to umiejętności konwersacyjne, angielski biznesowy czy gramatykę. Inni po prostu chcą się uczyć angielskiego dla zabawy. Spowodowało to ogromne zapotrzebowanie na nauczycieli i możesz nie wiedzieć dokładnie, gdzie znaleźć swojego prywatnego korepetytora. My zapraszamy do siebie 😉 Zadzwoń:

telefon korepetycje792-874-363

telefon korepetycje783 004 182

Zalety korepetytorów angielskiego online

Głównym problemem, który uniemożliwia ludziom podążanie za marzeniami o nauce języka angielskiego lub otwieranie drzwi do nowych możliwości zawodowych, jest brak czasu. Zajęcia online są łatwo dostępne dla każdego, dlatego w ostatnich latach zyskały na popularności. Są idealne dla zapracowanych osób, które mają trudności ze znalezieniem czasu na hobby, nawet te ważne, jak nauka języka. Z nauczycielem angielskiego online możesz uczyć się zawsze i wszędzie. Możesz wziąć udział w szybkim kursie konwersacji podczas dojazdu do pracy lub lekcji gramatyki siedząc na kanapie.

nauka angielskiego on line
nauka angielskiego on line

W dzisiejszych czasach większość ludzi ma dostęp do smartfona lub komputera, co oznacza, że ​​nic nie może powstrzymać Ciebie ani Twojego nauczyciela przed uczęszczaniem na zajęcia, nawet globalna pandemia! Elastyczność kursu oznacza, że ​​nie będziesz mieć konfliktów w harmonogramie z pracą, opieką nad dziećmi lub chorobą i możesz wziąć udział w kursie bez przerwy. Żadnych więcej wymówek!

Oprócz swobody lokalizacji i elastycznych godzin, zaletą jest również obniżona presja. Niektórzy ludzie nie czują się komfortowo w samotności w środowisku jeden na jednego z nieznajomym, a inni nie lubią presji społecznej klas grupowych. Lekcje wideo eliminują potrzebę uprzejmych rozmów towarzyskich, dzięki czemu możesz od razu przejść do nauki i nie musisz zmagać się z dyskomfortem lekcji twarzą w twarz.

Kolejną zaletą kursów angielskiego online jest to, że możesz łatwo znaleźć rodzimego nauczyciela. Próba znalezienia rodzimego nauczyciela w krajach nieanglojęzycznych może być trudna, ponieważ jest tak wielu uczniów i niewystarczająca liczba wykwalifikowanych nauczycieli lub szkół językowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie. Jeśli znajdziesz rodzimego korepetytora, często będzie on studentem lub emigrantem w czasie wolnym bez doświadczenia w nauczaniu, materiałów lub kwalifikacji. Zamiast tego w Internecie są miliony rodzimych użytkowników języka angielskiego z różnych krajów anglojęzycznych, którzy oferują szereg różnych specjalności, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Wady lekcji on-line w języku angielskim

Pomimo wielu zalet lekcji online, możesz czuć, że nie jest to właściwy styl uczenia się dla Ciebie. Zajęcia online mogą wydawać się bezosobowe, ponieważ możesz nigdy nie spotkać swojego nauczyciela twarzą w twarz. Ten brak znajomości może sprawić, że nie będziesz chciał odpoczywać w towarzystwie nauczyciela, który jest zasadniczo obcy.

Samodyscyplina jest kluczowym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę dla tych, którzy szukają lekcji online. Obejmuje to dobre umiejętności zarządzania czasem, ponieważ musisz stawić się na zajęcia na czas lub ryzykować płacenie za nieodebrane sesje. Co więcej, musisz ukończyć kurs, a każde potencjalne zadanie, bez zachęty lub nacisku ze strony nauczyciela lub kolegów z klasy, wymaga motywacji własnej. Wreszcie, musisz mieć dyscyplinę, aby nie oszukiwać, ponieważ szybkie wyszukiwanie w Google bez powiadomienia nauczyciela może być kuszące, ale musisz uniknąć pokusy i zamiast tego nauczyć się zadawać nauczycielowi pytania i mówić, kiedy włożysz więcej wysiłku.

Umiejętności obsługi komputera są bezsprzecznie ważne, aby wziąć udział w lekcjach wideo. Nie tylko musisz połączyć się ze stroną internetową lub platformą e-learningową, ale czasami będziesz musiał przesłać pliki, takie jak dokumenty pracy domowej lub użyć bardziej złożonego interaktywnego oprogramowania do nauki. To powiedziawszy, lekcje mogą odbywać się na popularnych platformach do rozmów wideo, takich jak Skype lub Zoom, a nawet w usługach przesyłania wiadomości w mediach społecznościowych. Wymagany poziom technologii może być ważnym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu prywatnego korepetytora.

Nauka angielskiego na prywatnych lekcjach

Kursy indywidualne oferują spersonalizowany program nauki. W przeciwieństwie do lekcji grupowych, masz niepodzielną uwagę nauczyciela. Twój nauczyciel dostosuje kurs do Twoich życzeń i potrzeb, aby pomóc Ci przyspieszyć postępy i stworzyć przyjemniejszą naukę.

Oprócz dostosowania kursu do Twoich konkretnych potrzeb, elastyczność kursów online pozwala również Tobie i Twojemu nauczycielowi dostosować lekcję do Twojej aktualnej sytuacji. Jeśli jesteś nadmiernie zmęczony, twój nauczyciel może zdecydować się na krótką rozmowę, a jeśli zbliża się test, twój nauczyciel może być w stanie pomóc ci powtórzyć wszystko, czego się nauczyłeś. Nie zawsze jest to możliwe na lekcjach stacjonarnych, ponieważ nauczyciel przygotowuje pracę z wyprzedzeniem i nie zawsze ma dostęp do innych materiałów. Z drugiej strony, osoby uczące online mają całą bazę danych nauczania na wyciągnięcie ręki podczas każdej lekcji.

nauka angielskiego on-line
nauka angielskiego on-line

Jak wybrać nauczyciela angielskiego online?

Wiek i płeć
Niektórzy uczniowie wolą nauczyciela, z którym mają coś wspólnego i mogą czuć się bardziej komfortowo z kimś tej samej płci i tej samej generacji.

Kwalifikacje i poziom doświadczenia
Doświadczony nauczyciel szkolny byłby idealny, aby pomóc Ci w ćwiczeniach gramatycznych i przygotowaniu do egzaminów, podczas gdy ten poziom doświadczenia lub formalności nie są konieczne, jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności konwersacyjne.

Języki używane
Aby uzyskać angażujący kurs, wybierz native speakera języka angielskiego, który nie mówi ani nie rozumie Twojego języka ojczystego. Jeśli myśl o tym Cię zniechęca, wybierz nauczyciela, który mówi w Twoim języku, aby ułatwić komunikację.

Budżet i oceny
Twój budżet jest kluczowy przy wyborze nauczyciela, ponieważ tylko Ty wiesz, na co Cię stać. Świetnym sposobem na wybór nauczyciela jest czytanie recenzji lub sprawdzanie jego ocen online.

Zadzwoń! Umów się!