792 874 363 [email protected]

O aplikacji do Cake

Aplikacja Cake to jedna z zaskakująco popularnych aplikacji do nauki języka angielskiego. Ma ponad 1200 zadań z gramatyki. Pomaga uczyć podstawowych rzeczy, takich jak czasy, zaimki, przymiotniki, przysłówki, przyimki, kolejność słów i inne podobne rzeczy. Niektóre inne funkcje obejmują testy, ćwiczenia praktyczne, projektowanie materiałów i analizy. Aplikacja Cake oferuje praktyki mówienia, które symulują rozmowy z native speakerami! Pobieranie aplikacji Cake jest dostępne na urządzenia z systemem iOS (iPad i iPhone) oraz Android.

Zdaniem nauczyciela / korepetytora

Aplikacja Cake to aplikacja do nauki angielskiego, w której użytkownicy mogą poprawić swoje umiejętności językowe. Cake Learn English to jedna z najciekawszych aplikacji do nauki języka angielskiego. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu. Odpowiedna dla wszystkich grup wiekowych. Istnieje wiele ćwiczeń dla użytkowników dla wszystkich uczniów. Zawsze są nowe aktualizacje słownictwa i rozmowy. Aplikacja ma również nauczyciela opartego na sztucznej inteligencji, który pomoże nam ćwiczyć umiejętności mówienia. Każdy, kto szuka dobrej jakości aplikacji do ćwiczeń anglojęzycznych, nie może przegapić tej aplikacji.

program do nauki języka angielskiego
program do nauki języka angielskiego

Cake to aplikacja, która oferuje naukę języka angielskiego dzięki wyrażeniom zaczerpniętym z krótkich filmów (sceny z filmów, sceny z seriali itp.). Zasada polega na wysłuchaniu zdania i powtórzeniu go podczas nagrywania. Aplikacja słucha Twojej wymowy i mówi, kiedy jest dobra. Koncepcja jest bardzo ciekawa i pozwala na szybkie postępy.

Dzięki 10 minutom ćwiczeń dziennie Cake obiecuje poprawić Twój angielski i jest to prawda według opinii użytkowników. Cake pozwala również prowadzić rozmowy z prawdziwymi ludźmi, aby ćwiczyć prowadzenie rozmowy z anglojęzyczną osobą.

Czy aplikacja Ciasto jest bezpłatna?

Tak, podstawowa wersja Cake jest dostępna bezpłatnie. Aplikacja Cake jest dostępna za darmo i można z niej korzystać bez rejestracji.

Końcowe przemyślenia

Cake to niesamowita aplikacja, która pomaga poprawić słuchanie, codzienne wyrażenia i wymowę w zasięgu ręki, a najlepsze jest to, że wszystko jest bezpłatne. Zwróć uwagę iż nasza firma oferuje także korepetycje online , które są zdecydowanie tańsze od prywatnych lekcji z dojazdem.

Zadzwoń! Umów się!