792 874 363 [email protected]

Już nie możemy się doczekać zobaczyć was w Nowym Roku Szkolnym! Zajęcia zaczynamy od drugiego tygodnia września czyli dokładnie od 13 września 2021 roku ! Z wszystkimi stałymi klientami będziemy kontaktować się maksymalnie do 5 września z informacją w jaki dzień dokładnie zaczynamy zajęcia oraz odnośnie innych szczegółów współpracy. Jeżeli masz pytania, proszę pisz bądź dzwoń bezpośrednio do biura codziennie między 8:00 – 18:00.

Więcej informacji www.lektorpersonalny.pl

Zapraszamy do kontaktu także nowych klientów! Jako że telefon już jest na gorącej linii zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji. Termin oczekiwania na rozpoczęcie kursu po rezerwacji w szczytowym miesiącu czyli we wrześniu to minimum 30 dni kalendarzowych ! Nie zwlekaj! zarezerwuj swojego prywatnego nauczyciela ! Dlaczego my?

1. Lekcja próbna – 50%

2. Dopiero po lekcji próbnej decydujesz czy współpracujemy

3. Płatność za zajęcia przelewem raz w miesiącu

4. Opłacasz tylko miesiąc do przodu, nie cały semestr bądź rok

5. Rozliczanie godzinowe

6. Możliwość odwołania zajęć 24 godziny przed zajęciami BEZ OBCIĄZANIA KOSZTEM ZAJĘĆ ! WoW !

7.Możliwość rozwiązania umowy w dowolnym miesiącu współpracy

8. … oraz wiele innych korzyści o których możemy porozmawiać

Skontaktuj się z nami www.lektorpersonalny.pl email [email protected] bądź telefonicznie (+48) 792-874-363

Przypominamy o możliwości odbioru rabatu zaufanego klienta dla wszystkich uczniów którzy kontynuują naukę w nowym roku szkolnym. Przedłużamy możliwość zrealizowania kryteriów przyznania rabatu z ostatniego dnia lipca aż do 27 sierpnia !

Więcej szczegółów w wiadomościach prywatnych na skrzynkach pocztowych naszych klientów. Jeżeli nie uzyskałeś/aś informacji pilnie skontaktuj się z biurem, zostały ostatnie dni aby odebrać rabat ! www.lektorpersonalny.pl

Zadzwoń! Umów się!