792 874 363 [email protected]

American English with American Native Teacher.

 

Zapraszamy na najwyższy kurs językowy w języku angielskim, skupiającym się na poprawnej wymowie, stylistyce zdań oraz odpowiedniej intonacji z domieszką kultury Amerykańskiej wraz z frazami i językiem codziennym.

zapisz się na korepetycje

Dla kogo są te zajęcia?

φ Czy masz wrażenie (bądź certyfikaty) że znasz już język angielski bardzo dobrze, ale czasem masz wrażenie że coś jest nie tak podczas rozmowy?

φ Czy przypadkiem nie masz czasami problemów ze zrozumieniem mowy potocznej używanej w szybkich sytuacjach życiowych w języku angielskim takich jak filmy czy muzyka rozrywkowa?

φ Czy aby na pewno potrafisz płynnie skracać słowa, zdania i przedrostki w naturalny sposób dla osób ojczyście posługujących się językiem angielskim? A może tylko je rozumiesz… ?

φ Czy pamiętasz może sytuacje gdy ktoś mówił do Ciebie metaforami z Amerykańskimi wtrąceniami kulturalnymi i nie miałeś/aś 100% pewności co dana osoba miała na myśli?

φ Czy nie masz przypadkiem ciekawej oferty związanej z współpracą z Stanami Zjednoczonymi, ale twój język oraz słownictwo nie są idealne aby przekonać na rozmowie rekrutacyjnej?

φ A może po prostu czujesz że twój angielski mimo to że jest płynny, nie jest ani Brytyjski ani Amerykański tylko po prostu Polski?

Jeżeli na jakieś z powyższych pytań jest twierdząca to oznacza to że ten kurs jest dla Ciebie i pomoże Ci rozwiązać wszystkie powyższe problemy.

Poniżej prezentujemy dwa filmy na których możecie Państwo poznać jednego z naszych nauczycieli Adriana oraz mały zalążek tego czego może Cię nauczyć w postaci urywka z jednej z lekcji prowadzących do uzyskania odpowiedniego akcentu przez naukę odpowiedniej intonacji głosu.

Tylko do końca października zapraszamy na lekcję próbną oraz zajęcia za minus 50 złotych od rzeczywistej ceny kursu! Koszt zajęć to tylko 100 złotych brutto za godzinę ! WoW ! Oferta ważna tylko do końca października.

Przy podpisaniu umowy jeszcze w październiku, gwarancja ceny do maj 2022 roku, niezależnie od ilości pobieranych godzin w tygodniu. Przy podpisaniu umowy w listopadzie cena standardowa to 150 złotych za godzinę (60minut).

Jeżeli chcesz coś zrobić z twoim nieperfekcyjnym angielskim i raz na zawsze uporać się z wewnętrznym duchem mówiącym Ci że jednak czegoś Ci brakuje aby czuć się pewnie na 100% w każdej sytuacji to zapraszamy na nasze zajęcia American English z naszym nauczycielem prosto z USA.

 

zapisz się na korepetycje
Zajęcia z Native Speaker

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00–18:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00–21:00

(+48) 792 874 363

 [email protected]

 

Certyfikaty

Orły Edukacji 2020

Orły Edukacji 2021

Social Media

insta stopka Codzienna dawka angielskiego


facebook stopka Aktualności z życia firmy