792 874 363 [email protected]

American English with American Native Teacher.

zapisz się na korepetycje z angielskiego i matematyki

Dla kogo są te zajęcia?

φ Czy masz wrażenie (bądź certyfikaty) że znasz już język angielski bardzo dobrze, ale czasem masz wrażenie że coś jest nie tak podczas rozmowy?

φ Czy przypadkiem nie masz czasami problemów ze zrozumieniem mowy potocznej używanej w szybkich sytuacjach życiowych w języku angielskim takich jak filmy czy muzyka rozrywkowa?

φ Czy aby na pewno potrafisz płynnie skracać słowa, zdania i przedrostki w naturalny sposób dla osób ojczyście posługujących się językiem angielskim? A może tylko je rozumiesz… ?

φ Czy pamiętasz może sytuacje gdy ktoś mówił do Ciebie metaforami z Amerykańskimi wtrąceniami kulturalnymi i nie miałeś/aś 100% pewności co dana osoba miała na myśli?

φ Czy nie masz przypadkiem ciekawej oferty związanej z współpracą z Stanami Zjednoczonymi, ale twój język oraz słownictwo nie są idealne aby przekonać na rozmowie rekrutacyjnej?

φ A może po prostu czujesz że twój angielski mimo to że jest płynny, nie jest ani Brytyjski ani Amerykański tylko po prostu Polski?

Jeżeli odpowiedź na jakieś z powyższych pytań jest twierdząca to oznacza to że ten kurs jest dla Ciebie i pomoże Ci rozwiązać wszystkie powyższe problemy.

Poniżej prezentujemy dwa filmy na których możecie Państwo poznać jednego z naszych nauczycieli Adriana oraz mały zalążek tego czego może Cię nauczyć w postaci urywka z jednej z lekcji prowadzących do uzyskania odpowiedniego akcentu przez naukę odpowiedniej intonacji głosu.

Jeżeli chcesz coś zrobić z twoim nieperfekcyjnym angielskim i raz na zawsze uporać się z wewnętrznym duchem mówiącym Ci że jednak czegoś Ci brakuje aby czuć się pewnie na 100% w każdej sytuacji to zapraszamy na nasze zajęcia American English z naszym nauczycielem prosto z USA.

zapisz się na korepetycje
Zajęcia z Native Speaker
praca dla korepetytora
zapisz się na korepetycje
cennik korepetycji

Lektor Personalny

 

Biuro  Pon–Pt: 8:00 – 17:00

Zajęcia  Pon–Sob: 6:00 – 21:00

(+48) 792 874 363

(+48) 783 004 183

 [email protected]

 

Social Media

insta stopka 1 Instagram


facebook stopka 3 Facebook

 

Zadzwoń! Umów się!